PZU12B2A,115
Partnumber:
PZU12B2A,115
Manufacturer:
NXP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 12V 2% 490mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R