Q4004F41
Partnumber:
Q4004F41
Manufacturer:
TECCOR/Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1773 in stock
SKU:
Q4004F41
Package
TRIAC 400V 55A 3-Pin(3+Tab) TO-202