Q4008L4TP
Partnumber:
Q4008L4TP
Manufacturer:
Littelfuse Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
4 Quadrant Logic Level TRIAC, 400V V(DRM), 8A I(T)RMS, TO-220AB, ISOLATED TO-220AB, 3 PIN