Q48SK12018NRFA
Partnumber:
Q48SK12018NRFA
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 18A 216W