Q6006N5RP
Partnumber:
Q6006N5RP
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC 600V 80A 3-Pin(2+Tab) TO-263 T/R