Partnumber: Q8016RH4
Manufacturer: Littelfuse
products.category: IC CHIPS
Availability: 1273 in stock
SKU: Q8016RH4
decrease increase
Package TRIAC 800V 200A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Non-Isolated