QJ6016RH4TP
Partnumber:
QJ6016RH4TP
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC 600V 16A(RMS) 200A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Non-Isolated Tube