QM600HD-M
Partnumber:
QM600HD-M
Manufacturer:
MITSUBISHI ELECTRIC
products.category:
MODULES
Availability:
1384 in stock
SKU:
QM600HD-M
Package
TRANS DARLINGTON NPN 350V 600A 5-PIN