QMK325B7224KNHT
Partnumber:
QMK325B7224KNHT
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 250V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C Low ESR Automotive T/R