QT1608RL120-LF
Partnumber:
QT1608RL120-LF
Manufacturer:
MAGIC
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.6A 0.25Ohm DCR 0603