QUINT-PS/24DC/12DC/8 2320115
Partnumber:
QUINT-PS/24DC/12DC/8 2320115
Manufacturer:
Phoenix Contact
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 8A 96W 10-Pin