QYX1H683JTP
Partnumber:
QYX1H683JTP
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.068uF 50V PET 5% (8 X 4.5 X 11mm) Radial 5mm 85°C Bulk