QYX2A104KTP
Partnumber:
QYX2A104KTP
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (11 X 5.5 X 14mm) Radial 7.5mm 85°C Bulk