R-78B5.0-1.5L
Partnumber:
R-78B5.0-1.5L
Manufacturer:
RECOM POWER INC
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 5V 1.5A 3-Pin SIP Module Tube