R-78HB5.0-0.5L
Partnumber:
R-78HB5.0-0.5L
Manufacturer:
RECOM Power GmbH
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 5V 0.5A 2.5W 3-Pin SIP Tube