Partnumber: R1162N151B
products.category: IC CHIPS
Availability: 1000 in stock
SKU: R1162N151B
Datasheets: Download Datasheets
decrease increase
Package LDO Regulator Pos 1.5V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R