R125052500
Partnumber:
R125052500
Manufacturer:
Radiall
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn SMA 0Hz to 18GHz 50Ohm Solder ST Cable Mount PL Gold Over Nickel