R2005300L
Partnumber:
R2005300L
Manufacturer:
Qorvo
products.category:
others
Availability:
579 in stock
SKU:
R2005300L
Package
Wide Band High Power Amplifier, 5MHz Min, 200MHz Max, 1 Func, Hybrid, SOT-115J, 7 PIN