R463R422040M2M
Partnumber:
R463R422040M2M
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 2.2uF 630VDC/310VAC PP 20% (32 X 13 X 25mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Bulk