R46KF310000M1M
Partnumber:
R46KF310000M1M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.1uF 560VDC/275VAC PP 20% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk