R46KI310000M1K
Partnumber:
R46KI310000M1K
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.1uF 560VDC/275VAC PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 125°C Bulk