R46KN410000N2M
Partnumber:
R46KN410000N2M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 1uF 560VDC/275VAC PP 20% (26.5 X 10 X 18.5mm) Radial 22.5mm 110 °C Bulk