R6011KNX
Partnumber:
R6011KNX
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 11A 3-Pin(3+Tab) TO-220FM Bulk