R60DR52205040J
Partnumber:
R60DR52205040J
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 22uF 63V PET 5% (32 X 11 X 20mm) Radial Wound 27.5mm 105°C Bulk