R71QR42204010K
Partnumber:
R71QR42204010K
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 2.2uF 1000V PP 10% (32 X 18 X 33mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.054 Ohm 105°C Tray