R7M-A20030-S1
Partnumber:
R7M-A20030-S1
Manufacturer:
Omron
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Servo Motors AC Motor Square 100VAC 2A 200W 50Hz/60Hz 3000r/min 1.91N.m 1Shaft