R82EC1100DQ50J
Partnumber:
R82EC1100DQ50J
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.001uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive Ammo