R82EC4100DQ70J
Partnumber:
R82EC4100DQ70J
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive Ammo