RA25Y20SB502K
Partnumber:
RA25Y20SB502K
Manufacturer:
Tokyo Cosmos Electric
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Wirewound POT 5K Ohm 10% 1.2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (33.5 X 26 X 33mm) Solder Lug Panel Mount