RA30H1721M
Partnumber:
RA30H1721M
Manufacturer:
MITSUBISHI ELECTRIC
products.category:
MODULES
Availability:
1106 in stock
SKU:
RA30H1721M
Package
175-215MHZ 30W 12.5V 2 STAGE AMP FOR MOBILE RADIO