RA30H3340M
Partnumber:
RA30H3340M
Manufacturer:
Mitsubishi
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
RoHS Compliance , 330-400MHz 30W 12.5V, 3 Stage Amp. For MOBILE RADIO