RA30H4452M
Partnumber:
RA30H4452M
Manufacturer:
MITSUBISHI ELECTRIC
products.category:
MODULES
Availability:
423 in stock
SKU:
RA30H4452M
Package
440-520MHZ 30W 12.5V MOBILE RADIO