RA30H4552M1
Partnumber:
RA30H4552M1
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
HF/RF Device
Availability:
10000 in stock
Package
450-520MHZ 30W 12.5V, 2 STAGE AMP. FOR MOBILE RADIO