RA45H8994M1
Partnumber:
RA45H8994M1
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
HF/RF Device
Availability:
712000 in stock
SKU:
RA45H8994M1
Package
896-941MHZ 45W 12.8V, 2 STAGE AMP. FOR MOBILE RADIO