RAC04-12SC/W
Partnumber:
RAC04-12SC/W
Manufacturer:
RECOM Power GmbH
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 0.333A 4W 4-Pin Box