RAC05-24SC
Partnumber:
RAC05-24SC
Manufacturer:
RECOM Power GmbH
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.21A 5W 4-Pin Tube