RAC06-12SC
Partnumber:
RAC06-12SC
Manufacturer:
RECOM Power GmbH
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 0.5A 6W 4-Pin Tube