RAC30-12SA
Partnumber:
RAC30-12SA
Manufacturer:
RECOM POWER INC
products.category:
MODULES
Availability:
608 in stock
SKU:
RAC30-12SA
Package
AC/DC POWER SUPPLY SINGLE-OUT 12V 2.5A 30W 5-PIN BOX