Partnumber: RAC30-24SA
Manufacturer: RECOM POWER INC
products.category: MODULES
Availability: 1182 in stock
SKU: RAC30-24SA
decrease increase
Package AC/DC POWER SUPPLY SINGLE-OUT 24V 1.25A 30W 5-PIN BOX