RAVF104DJT33R0
Partnumber:
RAVF104DJT33R0
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R