RB068MM100TF
Partnumber:
RB068MM100TF
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky Si 100V 2A Automotive 2-Pin PMDU T/R