RB080LAM-30TR
Partnumber:
RB080LAM-30TR
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky Si 30V 5A 2-Pin PMDT-M T/R