RB160M-30
Partnumber:
RB160M-30
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
MODULES
Availability:
369 in stock
SKU:
RB160M-30
Package
Diode Schottky 30V 1A Automotive 2-Pin PMDU