RB160M-40GTR
Partnumber:
RB160M-40GTR
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 40V 1A Automotive 2-Pin PMDU T/R