RB160VYM-60FHTR
Partnumber:
RB160VYM-60FHTR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 60V 1A Automotive 2-Pin TUMD-M T/R