RB520AS-30T2R
Partnumber:
RB520AS-30T2R
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 30V 0.2A 2-Pin VML T/R