RB520S-30LP-TP
Partnumber:
RB520S-30LP-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Components
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 30V 0.1A 2-Pin SOD-882 T/R