RB532HS-30T15R
Partnumber:
RB532HS-30T15R
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky Si 30V 0.2A 2-Pin Case 0201(0603Metric) Tape