RB550VM-30TE-17
Partnumber:
RB550VM-30TE-17
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 30V 0.5A 2-Pin UMD T/R