RB558VAM150
Partnumber:
RB558VAM150
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 150V 0.5A 2-Pin TUMD-M